Obróbka stali nierdzewnej Poznań – Dobek-tech

Firma Dobek-Tech z Poznania zajmuje się obróbką stali nierdzewnej i metali nieżelaznych. Mamy niemal 60-letnie doświadczenie w produkcji elementów metalowych i obróbce metali. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym oraz wykwalifikowaną kadrą inżynieryjną i techniczną, dzięki czemu możemy podejmować się realizacji różnych projektów związanych z obróbką metalu. Naszą specjalnością jest obróbka rur, blach i profili metalowych. Wykonujemy również usługi związane ze spawaniem metali żelaznych i nieżelaznych w technikach MIG/MAG, TIG + Plazma oraz spawaniem laserowym. Prowadzimy również procesy ulepszania i wykańczania powierzchni, w tym chromowanie, anodowanie, cynkowanie (galwaniczne oraz ogniowe), a także niklowanie. W naszej ofercie znajduje się również malowanie proszkowe.

Obróbka plastyczna blach, rur i profili metalowych

Nasza firma prowadzi obróbkę plastyczną blach, rur i profili metalowych. Wykonujemy usługi związane z cięciem blach, rur i profili metalowych, przy wykorzystaniu tradycyjnych gilotyn oraz technologii laserowej. Oferujemy także gięcie blach, również w technologii CNC na nowoczesnych prasach krawędziowych. Jesteśmy w stanie dowolnie kształtować rury i profile metalowe, dzięki giętarkom trzpieniowym i rolkowym. Dysponujemy także prasami do tłoczenia lub wykrawania elementów z blachy stalowej.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody projektowania 2D i 3D. Przygotowujemy cyfrowe modele naszych wyrobów, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać dużą dokładność i powtarzalność produkcji. Stosujemy urządzenia sterowane numerycznie, co pozwala nam na szybką realizację zleceń oraz precyzyjne wykonanie.

spawanie stali nierdzewnej Poznań

spawanie stali czarnej poznań

Produkcja konstrukcji i elementów metalowych

Dobek-Tech zajmuje się produkcją konstrukcji i elementów metalowych. Wykonujemy elementy z blach stalowych różnych typów, w tym z blachy nierdzewnej. Wytwarzamy także elementy i konstrukcje z profili stalowych i rur ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajduje się produkcja różnego rodzaju wyrobów metalowych: maszyn i urządzeń dla rolnictwa, przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Proponujemy również wykonywanie elementów architektonicznych i konstrukcyjnych dla budownictwa.
Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju zadaszenia, balustrady i osłony. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu konstrukcji przeznaczonych dla branży reklamowej. Oferujemy konstrukcje dla reklamy wielkoformatowej – do plakatów, banerów lub ekranów. Realizujemy również zamówienia na rozmaite stojaki reklamowe, konstrukcje kiosków internetowych. Zajmujemy się też metalowymi elementami do mebli. Wykonujemy ogrodzenia ze stali nierdzewnej lub aluminium.
Zapraszamy do kontaktu. Wytwarzamy konstrukcje i elementy metalowe na indywidualne zamówienie i przygotowujemy odpowiednie projekty, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Szeroki zakres usług

Oferujemy kompleksowe usługi związane z obróbką stali nierdzewnej Poznań. Zajmujemy się produkcją rur, prętów i profili.

Wykonujemy gotowe elementy ze stali, zgodnie z zamówieniem indywidualnych klientów oraz firm produkcyjnych, w różnych branżach przemysłowych. Wykonujemy nasze wyroby z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz czarnej i aluminium, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Nasz zespół doświadczonych specjalistów przygotowuje również dokumentację, na podstawie której produkujemy konstrukcje i drobne części metalowe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których liczy się wysoka jakość, terminowość oraz korzystne ceny.

gięcie, cięcie blach Poznań fot1