Realizacje - balustrady, stojaki ekspozycyjne i inne projekty

Jako doświadczona firma realizujemy zlecenia dla wielu gałęzi przemysłu, usług czy rolnictwa. Naszemu przedsiębiorstwu zaufały już podmioty z praktycznie każdego sektora gospodarki. Specjalizujemy się w realizacji wyrobów metalowych oraz w ich obróbce.Tworzymy m.in. balustrady ze stali nierdzewnej oraz stojaki ekspozycyjne. Nasz zakład znajduje się w bliskim sąsiedztwie Poznania.

Balustrady ze stali nierdzewnej Poznań

Czy wiedzą Państwo, że mogliśmy się już wcześniej poznać? Jest to bardzo prawdopodobne ze względu na wiele zrealizowanych przez nas projektów, dlatego też mogli Państwo już niejednokrotnie zetknąć się z naszymi produktami w życiu codziennym. Produkujemy na zamówienie specjalne balustrady ze stali nierdzewnej oraz zadaszenia, które są funkcjonalnymi składnikami wielu budynków.

Maszyny dla przemysłu

W swojej galerii realizacji prezentujemy Państwu wykonane przez nasz zakład maszyny dla przemysłu spożywczego czy rolniczego. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością dobranych materiałów jak i precyzyjnym wykonaniem. Wielokrotnie firmy, który skorzystały raz z naszych usług powracały do nas z kolejnymi zamówieniami.

Stojaki ekspozycyjne Poznań

Jesteśmy przedsiębiorstwem pochodzącym z Wielkopolski dlatego Poznań jest jednym z naszych głównych miejsc zbytu. Jako producenci wyrobów metalowych jak chociażby stojaki ekspozycyjne, po części znajdujemy się w wielu lokalach handlowych w Poznaniu, na terenie całęgo województwa wielkopolskiego jak i innych miejsc w Polsce i na świecie. Stojaki ekspozycyjne są oparciem dla rozmaitych produktów, a ich sprzedawcy chwalą niezawodności naszych wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.