Jako doświadczona firma realizujemy zlecenia dla wielu gałęzi przemysłu, usług czy rolnictwa. Naszemu przedsiębiorstwu zaufały już podmioty z praktycznie każdego sektora gospodarki. Specjalizujemy się w realizacji wyrobów metalowych oraz w ich obróbce.

Maszyny dla przemysłu

W swojej galerii realizacji prezentujemy Państwu wykonane przez nasz zakład maszyny dla przemysłu spożywczego czy rolniczego. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością dobranych materiałów jak i precyzyjnym wykonaniem. Wielokrotnie firmy, który skorzystały raz z naszych usług powracały do nas z kolejnymi zamówieniami.

Balustrady ze stali nierdzewnej Poznań

Czy wiedzą Państwo, że mogliśmy się już wcześniej poznać? Jest to bardzo prawdopodobne ze względu na wiele zrealizowanych przez nas projektów, dlatego też mogli Państwo już niejednokrotnie zetknąć się z naszymi produktami w życiu codziennym. Produkujemy na zamówienie specjalne balustrady czy zadaszenia, które są funkcjonalnymi składnikami wielu budynków.

Stojaki ekspozycyjne Poznań

Jesteśmy przedsiębiorstwem pochodzącym z Wielkopolski dlatego Poznań jest jednym z naszych głównych miejsc zbytu. Jako producenci stojaków ekspozycyjnych po części znajdujemy się w wielu lokalach handlowych na ternie województwa wielkopolskiego jak i innych miejsc w Polsce i na świecie. Stojaki są oparciem dla rozmaitych produktów, których sprzedawcy są zawsze zadowoleni z niezawodności naszych wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.