Obróbka CNC metali to nasza branża

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, nasze doświadczenia produkcyjne sięgają lat 60-tych kiedy powstała firma. Na początku zajmowała się produkcją metalowych artykułów biurowych by przez lata dostosowując się do potrzeb rynku produkować artykuły gospodarstwa domowego, wyroby dla motoryzacji, meblarstwa, budownictwa oraz branży reklamowej. Obecnie zajmujemy się szeroko pojętą obróbką CNC metali, w tym blach.

Warto nam zaufać, ponieważ:

  • obróbka cnc blachNasze wieloletnie doświadczenie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam projektować, produkować wyroby oraz wykonywać usługi zadowalające klientów krajowych i zagranicznych.
  • Projekty wykonujemy w programach CAD 2D oraz 3D.
  • Posiadamy bogaty park maszynowy do cięcia laserem, gięcia, obróbki CNC blach i rur.
  • Stosujemy nowoczesne metody spawania i cięcia MIG, MAG, TIG Plazma, laser.
  • Realizujemy zlecenia w zakresie obróbki stali czarnej, nierdzewnej i kwasoodpornej oraz aluminium. Jako wykończenie powierzchni stosujemy malowanie i lakierowanie proszkowe, cynkowanie galwaniczne oraz ogniowe, niklowanie i chromowanie, anodowanie.

Obróbka CNC blach i rur

Metoda CNC to technologia obróbki materiałów za pomocą komputerowego sterowania urządzeń numerycznych.

Obróbka CNC blachObróbka metali CNC składa się z wielu czynności, które mają na celu pozyskania gotowego produktu z bryły metalu. W naszych zakładach posiadamy nowoczesne maszyny pozwalające na szybką i dokładną obróbkę większości metali, w tym elementów wykonanych z blachy.  Metoda obróbki metali CNC pozwala precyzyjnie wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy o różnych kształtach i wymiarach. W ofercie Dobek-Tech znajdą Państwo obróbkę CNC blach i rur poprzez cięcie profesjonalnymi narzędziami takimi jak nowoczesne gilotyny, wykrawarki i prasy.

 

Podejmujemy się zleceń dla firm krajowych i zagranicznych oraz dla klientów indywidualnych. Sprawdź naszą ofertę oraz portfolio.