Jako doświadczona firma realizujemy zlecenia dla wielu gałęzi przemysłu, usług czy rolnictwa. Naszemu przedsiębiorstwu zaufały już podmioty z praktycznie każdego sektora gospodarki. Specjalizujemy się w realizacji wyrobów metalowych oraz w ich obróbce.

Maszyny dla przemysłu

W swojej galerii realizacji prezentujemy Państwu wykonane przez nasz zakład maszyny dla przemysłu spożywczego czy rolniczego. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością dobranych materiałów jak i precyzyjnym wykonaniem. Wielokrotnie firmy, który skorzystały raz z naszych usług powracały do nas z kolejnymi zamówieniami.

Balustrady ze stali nierdzewnej i zadaszenia

Czy wiedzą Państwo, że mogliśmy się już wcześniej poznać? Jest to bardzo prawdopodobne ze względu na wiele zrealizowanych przez nas projektów, dlatego też mogli Państwo już niejednokrotnie zetknąć się z naszymi produktami w życiu codziennym. Produkujemy na zamówienie specjalne balustrady czy zadaszenia, które są funkcjonalnymi składnikami wielu budynków.

Stojaki ekspozycyjne

Jesteśmy przedsiębiorstwem pochodzącym z Wielkopolski dlatego Poznań jest jednym z naszych głównych miejsc zbytu. Jako producenci stojaków ekspozycyjnych po części znajdujemy się w wielu lokalach handlowych na ternie województwa wielkopolskiego jak i innych miejsc w Polsce i na świecie. Stojaki są oparciem dla rozmaitych produktów, których sprzedawcy są zawsze zadowoleni z niezawodności naszych wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.